Aktuality

Vizuální trénink s aplikací EYEBAB

NOVINKA V OPTICE FÉNIX – VIZUÁLNÍ TRÉNINK S APLIKACÍ EYEBAB

V Optice Fénix se vždy snažíme naše služby co nejvíce zkvalitnit tak, abychom vašim očím pomohli přesně tak, jak si dnešní doba žádá. Proto bychom vám rádi představili novinku letošního roku, kterou v optice nabízíme – vizuální trénink s pomocí aplikace EYEBAB.

Vizuální trénink EYEBAB využívá speciálně vyvinutá digitální cvičení, která mají za cíl zlepšit vizuální dovednosti, pomoci očím lépe zpracovávat informace a eliminovat veškeré nepohodlí, které ve spojitosti se zrakem můžeme pociťovat.

Jsme si vědomi toho, že dokonalý zrak není řešením všech problémů a není jediným cílem vizuálních tréninků. Proto je i trénink s aplikací EYEBAB zaměřený na dosažení správné spolupráce očí, mozku a celého těla. Jedině správné propojení totiž dokáže zajistit zcela funkční vizuální systém.

EYEBAB nabízí specializovaný trénink za pomoci aplikací, které byly vyvíjeny ve spolupráci s optometristy a jinými profesionály v oboru. Ti aplikaci otestovali ve své praxi a potvrdili výhody tréninku, které na svých klientech pozorovali.

U téměř všech aplikací v rámci EYEBAB jsou využitelné speciální barevné brýle. Aplikace samotné posouvají na vyšší úroveň klasická zraková cvičení, která můžete znát z preventivních prohlídek u praktického lékaře.  Pomocí interaktivních aplikací za využití technologií lze mnohem lépe otestovat spolupráci obou očí, rychlost reakcí či případné defekty.

Aplikace jsou vyvinuty tak, aby byly uživatelsky přístupné pro optometristu i pacienta a aby z tréninku vytvořily zábavnou aktivitu. Motivací k tomu je jejich interaktivní rozhraní, které proces transformuje ve hru při současném testování spolupráce očí a komplexních vizuálních dovedností. Nechybí ani aplikace na otestování schopností periferního vidění, vidění na blízko či na dálku nebo orientaci očí v prostoru.

Díky digitalizaci zrakových cvičení lze jednotlivé úkony lépe přizpůsobit konkrétnímu pacientovi. Výsledkem jsou pak mnohem přesnější údaje než v případě standardních cvičení, která se aplikují na všechny pacienty bez rozdíly. Chybí tak průběžné vyhodnocení jejich schopností a následné přizpůsobení daných cvičení, které EYEBAB umožňuje a celý trénink tak zefektivňuje.

Trénink s aplikací EYEBAB vám pomůže zlepšit binokulární vidění, koordinaci očí s celým tělem, rovnováhu, koncentraci, dobu udržení pozornosti očí, rychlost reakcí nebo kognitivní schopnosti. Zrak není izolovanou činností a my máme nyní k dispozici další prostředek, jak vám tento fakt dokázat a především pomoci zkvalitnit vaše každodenní aktivity.

Pokud chcete nejen zlepšit svůj zrak, ale posunout celkové fungování svého těla na svou úroveň, přijďte k nám vizuální trénink EYEBAB vyzkoušet. Stačí nás kontaktovat nebo navštívit přímo na prodejně.

Tags: , , , ,

Přečtěte si také

Mental health awareness month
Během červencových svátků zavřeno
Nejnovější články
Menu