ZDRAVÍ A RELAXACE

Nejčastější
obtíže

Pálí vás oči a slzí?

Jestli jste si na některou z těchto otázek odpověděli ano, potom následující pomoc je určena právě Vám.

Optika Fénix se již 14 let na trhu prezentuje precizní prací a velkým množstvím spokojených zákazníků. Pro práci používáme celosvětově nejkvalitnější specializované přístroje a pomůcky. Intenzivně jsme vyvíjeli a nyní představujeme nový systém dynaoptic®. Náš profesionální tým s touto technologií aplikuje trénink zraku, díky kterému dosáhnete ze standartních 50% až na 90% výkonnosti využití jeho potenciálu, a to včetně úlevy od mnoha projevů únavy spojené se zrakem.

Jak je to
s únavou?

Fyziologicky nejtěžší práce pro člověka je časté zatížení očí na krátkou a střední vzdálenost (40-90 cm). Je to především stálé přeostřování – změny pohledu do hloubky prostoru v délce ruky. Naše oči jsou svou stavbou určeny pro pohled do dálky, protože při této činnosti svaly oka nepracují, pohled do blízka by měl být jen částečný. Dlouhodobé sledování blízkého předmětu je tedy nepřirozené pro oči a extrémně unavující. Právě v dnešní době se nejčastěji jedná o práce na počítači a v kanceláři, kontroly výrobků a kvality, atd. Je to v podstatě většina prací, které provádíme rukama, a kdy se orientujeme po nejbližším okolí. Z našich zkušeností a rozsáhlého měření vyplývá, že práce na blízkou vzdálenost neovlivňuje dioptrické zhoršení vlastnosti oka, ale je to fyziologický proces – unavuje svalový systém oka.

TRÉNINK ZRAKU DYNAOPTIC
JE INVESTICE NA CELÝ ŽIVOT

Pomůžeme Vám zmírnit mnohé projevy dnešního pro oči namáhavého života jako je: syndrom suchého oka, pálení a slzení očí, bolesti hlavy, zvýšená únava a apatie. Nejen dioptrie Vám vždy vyřeší špatné vidění – umíme Vám pomoci.

Syndrom
suchého oka

Optika Fénix se dlouhodobě zaměřuje na sportovní prvky v optice – brýle, kontaktní čočky a další spojitá řešení. V poslední době jsme intenzivně vyvíjeli a nyní představujeme nový systém práce se sportovci – jejich zrakem a vnímáním v rámci výrazného zlepšení výkonu a efektivity pohybu. Nicméně soubor našich řešení vytváří kompletní péči o zrak sportovců.

Co společně
změníme?

Nabízíme Vám soubor cviků individuálně a pečlivě sestavený pro posílení Vašeho zraku – dynaoptic®, který v případě potřeby doplníme kvalitní optikou optimalizovanou na Váš zrak. Předchází tomu i komplexní vyšetření – testy zraku a okohybných svalů. Tento soubor opatření odstraní právě zdroje Vašich potíží. Jsou to tedy svaly, které potřebujete rozhýbat a posílit. Jedinečnou vlastností celého tohoto řešení – úpravy Vašeho vidění – je, že jak jím jednou projdete, zůstane Vám napořád. Je to například, jako když se dítě naučí chodit – nejdříve to je námaha zvládnout a natrénovat, ale později už o tom neví. Zcela stejně bude fungovat tento trénink a to, co své oči naučíte, Vám zůstane navždy!

Menu