DĚTSKÁ OPTIKA

DĚTI POTŘEBUJÍ NOSIT
SVÉ BRÝLE STÁLE!

Pokud má Vaše dítě vadu zraku a má nosit brýle, pak je pro jeho zrak velmi důležité, aby je nosil pokud možno neustále.

Celý zrakový systém si zvyká nějakou dobu na vše potřebné, co mu oči dodávají, a občasné nasazování brýlí pouze působí matení mozku, ten neví, co je správně. Podívejte se na ilustraci toho, jak dítě vidí, pokud brýle nemá – pod obrázkem jsou čísla dioptrií a uvidíte změnu.

CO VŠE U NÁS NAJDETE?

BRÝLE – OBROUČKY
PRO AKTIVNÍ ŽIVOT DĚTÍ

Pro aktivní i neposedné děti

Máte neposedné děti nebo si to myslíte? Nebo nemusí jít ani o neposednost, ale je velmi pravděpodobné, že Vaše děti budou v různých chvílích svého života vyvíjet různé pohybové aktivity: nejrůznější sporty, běžnou dětskou zábavu, jako je běhání, poskakování, lezení po překážkách a podobně. Brýle, pokud je dítě nosí, jsou u těchto běžných aktivit velmi zatěžovány a musejí být natolik odolné aby „něco“ vydržely…
Proto doporučujeme a nabízíme brýle z velmi odolných materiálů, speciálně spojované díly, výměnné části dětských brýlí jsou nezbytností a běžným zbožím, které jsme připraveni kdykoliv dodat na výměnu opotřebovaného. Dnes je také běžnou součástí brýlí pro děti gumička na krk, která usnadní jejich odkládání a zabrání jejich ztrátám.

NEPODCEŇUJTE PREVENCI ANI U VAŠICH DĚTÍ

Na obrázku výše můžete vidět, jak vidí dítě s korekcí a bez korekce.
Zachyťte tento problém včas jednoduchým preventivním vyšetřením v naší optice na špičkových přístrojích.

JAK VYBÍRAT,
DĚTSKÉ BRÝLE?

Samotné rozhodnutí, jestli koupit Vašemu dítěti brýle nebo ne, je velmi obtížné. Přečtěte si v našem článku, jak vybrat ty správné brýle, jakých chyb se nejčastěji ostatní rodiče dopouští a naopak, jak těmto chybám úspěšně předcházet.

Menu