DIOPTRICKÉ A SLUNEČNÍ BRÝLE

SLEDUJEME TRENDY,
NABÍZÍME TO NEJLEPŠÍ

Sluneční brýle

Dioptrické brýle

Sportovní brýle

Dětské brýle

KVALITA A DLOUHODOBÁ ZÁRUKA

Všechny produkty které nabízíme jsou dlouhodobě podrobeny požadavkům na vysokou kvalitu, spolehlivost pro uživatele a možnost úprav a oprav pokud jsou potřeba. Kvalita materiálů je pro nás prioritou, proto vybíráme takové, aby vám přinesly jak spolehlivost a odolné řešení, tak i vizuálně byly krásné a reprezentativní.
Modely brýlí které zde zobrazujeme jsou běžnou součástí sortimentu naší optiky ale nejsou aktuálně obrazem stavu na prodejně. Proto prosíme, pokud máte zájem o konkrétní model, nejdříve nás navštivte a rádi Vám jej předvedeme je-li skladem nebo jej pro Vás objednáme. Aktualizaci budeme zde provádět podle možností a nabídky dodavatelů.

Díky našim partnerům poskytujeme komplexní služby…

DIOPTRICKÁ SKLA RODENSTOCK

Specialisté společnosti Rodenstock vyvíjejí vysoce přesné technologie výroby špičkových čoček a nejdokonalejší metody měření oka. Značka Rodenstock je synonymem nejvyšších technologických standardů a výrobků výjimečné kvality. Cílem je dosáhnout co nejvyšší přesnosti. Díky tomu získáváte jedinečnou korekci zraku, vysoké pohodlí a esteticky dokonalý výsledek.

SVÉ BRÝLE POTŘEBUJETE
NOSIT STÁLE!

Pokud máte vadu zraku, a měli byste nosit brýle, pak je pro Váš zrak velmi důležité, aby jste je nosili pokud možno neustále. Celý zrakový systém si zvyká nějakou dobu na vše potřebné co mu oči dodávají a občasné nasazování brýlí jedině jeho mozek mate – neví co je správně. Budete-li odkládat nošení brýlí bude to pro mozek nakonec velice zatěžující a přinese Vám další problémy – bolení očí, hlavy, únavu atd.

Menu