NAŠI PARTNEŘI

Kdo jsou naši partneři?

Dlouholetá spolupráce s našimi partnery nám umožňuje nabídnout špičkovou kvalitu nejen obrub, brýlových a kontaktních čoček, ale také širokého sortimentu příslušenství. Léty jsme vybudovali vazby, které přinášejí efektivní řešení očních vad tak, aby jste od nás odcházeli s nadšením a maximální spokojeností s výběrem vašich brýlí či čoček.

RODENSTOCK

znamená špičkovou kvalitu pro dokonalé vidění a skvělý vzhled. Brýlové čočky a obruby Rodenstock jsou nekompromisně nejlepší již od roku 1877. Ve výrobcích se snoubí poznatky získané řadou let výzkumu, špičkového řemeslného zpracování, přesného broušení a inovativních technologií. Můžete očekávat skutečné mistrovské dílo z hlediska přesnosti materiálu, funkce i designu.

LEXUM

oční kliniky Lexum poskytují komplexní oční péči více než 25 let. Zdraví očí se věnují s vědomím, že je zrak nejdůležitější smysl každého člověka. Lékaři, kteří mají za sebou již více jak 500 000 úspěšných zákroků, jsou připraveni pomoci pacientům s veškerou škálou očních vad a nemocí, a to v každém věku.

PROJEKT SAVES HELP

Dobročinný projekt pod taktovkou Šimona Hrubce, který je mimo jiné zapsán v našem neurovizuálním tréninkovém programu.
Saves help propojil svým záměrem pomáhat téměř všechny brankáře extraligy a několik brankářů KHL i NHL. S každým úspěšným zákrokem přichází i dobro v podobě pomoci ke zlepšení života někomu, kdo to zrovna potřebuje.

ALCON

je jedním z největších výrobců kontaktních čoček a produktů péče o kontaktní čočky. Portfolio Vision Care nabízí rozsáhlou škálu denních jednorázových kontaktních čoček, měsíčních kontaktních čoček na opakované použití a čoček zvýrazňujících barvu očí. V nabídce najdete také produkty péče o oči, které se zaměřují na léčbu suchého oka.

CENTRUM POHYBOVÉ MEDICÍNY PAVLA KOLÁŘE

se dlouhá léta zabývá komplexní diagnostikou, prevencí a léčbou pohybového aparátu. Cílem naší spolupráce je náprava funkčních nedostatků zrakového systému a zdravý a výkonný mozek našich klientů. Nedostatky v neurovizuálním systému brání ve využití jeho potenciálu, energeticky vyčerpávají mozek. Mentální únava má pak za následek vliv na fyzický výkon. Společnost Dynaoptic vyvinula společně s Centrem pohybové medicíny Pavla Koláře metodu tréningu neurovizálního systému, který se snaží integrovat vizuální a mentální aspekt výkonu s pohybovou aktivitou. Cílem je zlepšení kvality spolupráce systému oči – mozek – tělo.

DYNAOPTIC

nabízí screeningové metody nejen pro sportovce, které při správném nastavení a provádění tréningu zvyšují fyziologické možnosti vizuálního systému. Pokud se chcete cítit lépe  v každodenním životě, máte ve spolupráci s metodami společnosti Dynaoptict možnost zlepšit svou pozornost, nebýt unavení po delší práci vyžadující soustředění zraku na monitor, celkově omezit únavu z přetížení očí.

Menu