Aktuality

Ohlédnutí za 18. Ročníkem módní přehlídky TOP MÓDA

OHLÉDNUTÍ ZA 18. ROČNÍKEM MÓDNÍ PŘEHLÍDKY TOP MÓDA

Po pěti letech se v červnu s již 18. ročníkem vrátila kroměřížská módní přehlídka TOP MÓDA a my máme velkou radost, že jsme za Optiku Fénix mohli být součástí!

Přehlídka proběhla v krásných prostorách Arcibiskupského zámku, které se postaraly o jedinečnou atmosféru. Celým večerem nás humorně provedl herec Jan Čenský a pěveckým vystoupením akci doplnila operní pěvkyně Emílie Řezáčová.

Velké poděkování patří Agentuře Fatima, která celou prohlídku pořádala, stejně jako módním návrhářům, jejichž modely jsme měli možnost zkombinovat s brýlemi z naší prodejny. Jmenovitě jde o Luďka Hanáka, Sandu Švédovou, Martina Čepka, Terezu Sabáčkovou, Yvonu Leitner, Ivetu Řádkovou a Petra Kaloudu. Děkujeme a gratulujeme k úspěšné přehlídce!

Nemůžeme nezmínit také modelky a modely, kteří naše brýle vynesli na mole! Vidět jsme mohli například vítězku Miss Czech Republic 2023 Justýnu Zedníkovou, loňskou Miss Czech Republic Krystýnu Pyszkovou, Terezu Hudákovou, Kristýnu Štolpovou, Kateřinu Wohlman Votavovou, Adélu Kašpaříkovou a mnoho dalších. Na mole se ukázala i herečka Eva Čížkovská, která rovněž zkombinovala model Terezy Sabáčkové s brýlemi z naší optiky!

Pokud jste se akce nemohli zúčastnit, nebo se chcete krásnými modely znovu pokochat, můžete si prohlédnout výběr fotek z akce, za jejíž fotografickou dokumentaci děkujeme Danielu Kopečnému.

Věříme, že všichni zúčastnění, ať už z řad účinkujících či diváků, si tuto povedenou akci užili naplno. Těšíme se na další ročník!

Tags: , , , ,

Přečtěte si také

FAKTA & MÝTY o zraku
Sleva na sluneční brýle
Nejnovější články
Menu