Aktuality

JARO / LÉTO 2022 v Optice Fénix

Jaro léto 22 v Optice Fénix

I když počasí venku na to teď nevypadá, jaro už je zde. Jak jsme slíbili, připravili jsme pro vás spoustu novinek a věříme, že je oceníte.

Celou sezónu vás bude provázet slogan Tvoje značka, Tvoje image, Tvůj zrak. Proč? Je v něm vše, na čem si zakládáme.

Tvoje značka. 

Věříme, že vaše značka je Optika Fénix. A my vám velmi rádi dopřáváme to nejlepší, co se na trhu s optikou nabízí.

Optika není jen o tom, nabízet krásné brýle, určitě víte, že se zaměřujeme bez kompromisu na to nejlepší, co můžeme vašemu zraku a vidění nabídnout.

Proto s našimi partnery dlouhodobě prohlubujeme spolupráci, ať už se jedná o Rodenstock, oční kliniky Lexum, Alcon nebo Centrum pohybové medicíny Pavla Koláře.

Naším cílem je komplexní péče o vás a vaši spokojenost. Na své si přijdou i řidiči, sportovci, děti, lidé pracující u počítače, umíme řešit i různé oční vady nebo diskomorty.

Představíme vše v samostatných článcích

Tvoje image.

Brýle i oční pomůcky jsou podtržením vaší osobnosti a individuality. Zaměřujeme se na to, aby každý kousek brýlí byl jedinečným originálem, pouze pro vás. Součást vašeho rukopisu i DNA.

Můžete se u  nás těšit na luxusní značky, jako jsou např. Rodenstock, Cartier, Blackfin, McQueen, Balenciaga, Bottega Veneta, Chloé, Gucci, MCQ, Saint Lauren, Porsche Design, Police,

nezapomínáme na sportovce a představíme podrobně např. značku Evil eye včetně recenzí, co všechno tyto brýle vydrží.

Tvůj zrak.

Nejdůležitější kapitola, na kterou se zaměřujeme dlouhodobě a letos ještě mnohem více. Přinášíme vám revoluční metodu vyšetření zraku, která může vyřešit spoustu dosud nediagnostikovaných nebo neřešených obtíží.

Představíme vám test vidění, vaše „EyeQ“, které vám může změnit život, a to během pár minut. Aniž byste si to uvědomovali, nejde jen o zrak, je důležité mít v pořádku funkční vidění. Co to je?

Funkční vidění potřebujete téměř každý okamžik svého života.

Téměř veškeré činnosti, které denně vykonáváte, spoléhají na to, že vaše oči, oční svaly a mozek spolupracují na 100 %.

Tuto spolupráci – toto funkční vidění – nutně potřebujete při řízení auta, chůzi po schodech, při sportu, čtení knih, při sledování filmu nebo jen při udržování rovnováhy.

Zkuste zapojit svou fantazii a zkuste si představit, jaké potíže můžou nastat, pokud tato spolupráce oči – oční svaly – mozek, nefunguje na 100 %. Je toho víc, než si myslíte.

Špatné soustředění, roztěkanost, koordinace pohybů, únava, bolesti hlavy… a na to navazující další obtíže, to vše může způsobit nesynchronizované funkční vidění.

A my ho umíme změřit. A většinu problémů umíme jednoduchými cviky i vyřešit.

Sledujte nás pro podrobnější informace, nebo si rovnou rezervujte schůzku, pár minut může změnit váš komfort k lepšímu.

Tags: , , , , , ,

Přečtěte si také

Valentýn v Optice Fénix
Den dětí 2022
Nejnovější články
Menu