Aktuality

CARTIER

Nadčasový vzhled a luxusní provedení.

Jsme jednou ze 6 optik v České republice (jedinou autorizovanou optikou v Kroměříži), které mají tu čest představit kolekci špičkových brýlí Cartier jaro-léto 2022. V duchu toho, co i nás činí jedinečnými – nekompromisní kvalita, tentokrát v luxusním provedení.

Kolekce brýlí jaro-léto 2022 přináší moderní a sofistikované pojetí nadčasovosti značky Cartier v linii dioptrických i slunečných obrub. Kreativní výzvou bylo v této kolekci zachytit odkaz značky a jedinečné know-how obsažené v každém jednotlivém tvaru. To vše současně s neutuchající snahou o zachování dokonalého řemeslného zpracování a preciznosti.

Linie Santos, která přináší připomínku na nyní už ikonické náramkové hodinky inspirované letcem Santosem Dumontem, přináší lehkost a nekompromisní funkčnost v elegantnějším provedení – s charakteristickým detailem šroubu.

Typický podpis formou písmene C linie Cartier skládá hold bohaté tradici značky a současně dodává inovativní jiskru jejímu vintage stylu – prostřednictvím propojení s ikonickými šperky Cartier.

Stejná vize krásy je vložena i do exkluzivního stylu linie Premier de Cartier, která připomíná první kolekci brýlí značky z 80. let. Obruby jsou lehoučké a univerzální, se zřetelnou konstrukcí a dekorem motivu C.

Těšíme se na Vás, až si přijdete vybrat ten Váš kousek luxusu!

Vaše optika Fénix.

Tags: , , , ,

Přečtěte si také

PF 2022
Valentýn v Optice Fénix
Nejnovější články
Menu